Można wybrać kierunek nad morze lub w góry a może nad jezioro? Dzisiaj proponujemy intensywny spacer brzegiem morza bałtyckiego o tej porze roku jest dobrym pomysłem z wielu powodów;

  • czas z bliskimi to czas zawiązania relacji,
  • regeneracja organizmu poprzez ruch w postaci, marszu lub spaceru,
  • morskie ruchy powietrza,
  • otoczenie, przestrzeń – korzystnie wpływa na psyche i ogólnie regeneruje organizm,
  • spacery brzegiem morza po plaży, szczególnie na bosaka – rewelacja dla stóp. Okres sztormów od dawna polecany okres na taką aktywność.

Po kilkugodzinnym spacerze, w zależności od możliwości zdrowotnych, kondycyjnych itp. polecamy kolejną atrakcję tj. kąpiel basenie, SPA, wellness. Domek z basenem nad morzem w obiektach nadmorskich to już powoli standard dla tych którzy cenią sobie wygodę i spokój – takie atrakcje cieszą się rosnącą popularnością – hotel z basenem lub pensjonat również.

Duża popularnością wśród turystów cieszą się atrakcje w stylu basenowym, SPA, masaże, kąpiele błotne i wiele innych opcji odpoczynku.

Wolny pokój z atrakcyjną ofertą w takich obiektach a do tego piękno danego regionu daje duży komfort i duże prawdopodobieństwo odpoczynku w dobrej cenie. Poza sezonem jest lepiej z wielu powodów.

Cena i liczba Turystów, takie atuty wystarczą, aby ruszyć nad morze?

Ale tylko wolny domek w górach lub domek nad morzem i na mazurach pozwala mieć więcej przestrzeni i trochę prywatności. Jeśli do tego otrzymamy własny ogród odgradzający nas od sąsiadów lub pobliskiej ulicy, otoczenia to na plus dla danego obiektu.

Kierunek górski opiszemy kiedy indziej, gdyż widoki na góry lub morze a może bliskość jeziora da moc satysfakcji z pobytu w miejscach wypoczynkowych mają inną charakterystykę i nie da się tego opisać w trzech zdaniach.

Czy obecny sezon/poza sezonem będzie prawdopodobnie będzie obfitował w piękną pogodę? Miejmy nadzieję, że tak!